Terugblik op 2023

Terugblik op 2023

met Geen reacties

Het einde van 2023 staat voor de deur. Een moment voor ons om terug te kijken naar het afgelopen jaar. Wat waren onze plannen en wat hebben we allemaal bereikt? Misschien zijn er doelen veranderd of hebben we moeten veranderen. We nemen jullie graag mee in ons 2023.

Cat Friendly
Begin 2023 zijn er een aantal zich verder gaan verdiepen in het stukje Cat Friendly. Maar al snel zagen we dat er voor het team geen ruimte zou zijn om hiermee aan de slag te gaan. Het samenwerken en verbeteren van werkprocessen moest voorgaan.

Maar ook past Fear Free (angstvrij) werken beter bij ons past. Dit is van toepassing op honden, katten, konijnen en knaagdieren. Wel houdt het in dat een deel van ons team training moet volgen. Fear Free worden zal in 2024 nog geen prioriteit hebben.

Teambuilding
Met zoveel nieuwe mensen in korte tijd was het begin van het jaar nog wat zoeken. Maar we hebben hele mooie stappen gemaakt met elkaar. Natuurlijk blijft het dagelijks werken met elkaar, om nog beter met elkaar samen te werken.

Aankomend jaar blijven onze dierenartsen en paraveterinairen als groepen iedere 2 maanden vergaderen. En als team doen we dat iedere 3 maanden. Tijdens die teammeetings zal de kliniek gesloten zijn. Dit zal natuurlijk vooraf gecommuniceerd worden.

Verbeteren van basis werkprocessen
Wat hebben we hier veel in kunnen doen. Van het iets eerder laten komen van een patiënt voor een echo (zodat die geschoren kan worden voor de arts er is). Tot het opnieuw inrichten van onze tandheelkunde agenda.

Continuïteit van diensten
In het tweede kwartaal was er bij Dierenartsencentrum Lelystad (DCL) behoefte aan wat rust in hun diensten. Dit hebben wij opgevangen. Na de zomervakantie kon het team van DCL ons dat plezier terug doen. Door het uitvallen van dierenarts Niels en vakanties van collega’s, was het fijn dat wij niet alle nachten de dienst hoefde te verzorgen.

Inmiddels is het team van DCL op volle kracht en hebben wij ook genoeg dierenartsen om buiten openingstijden beschikbaar te zijn. Voor 2024 zal dit niet veranderen. In de even weken staat ons team voor je klaar. In de oneven weken is dat het team van DCL.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *