Kattengedragsdeskundige in de kliniek

Kattengedragsdeskundige in de kliniek

met Geen reacties

Wist jij van het beroep kattengedragsdeskundige? Deze persoon heeft een studie gevolgd specifiek over kattengedrag. Hierdoor kan hij of zij hulp bieden in het geval van ongewenst gedrag van katten.

Sinds augustus van dit jaar hebben wij een kattengedragsdeskundige mogen toevoegen aan ons team. Krista Sinke is naast gedragsdeskundige ook paraveterinair en veterinair praktijkmanager. Door al haar ervaring en kennis is zij een zeer waardevolle aanvulling aan ons team. In een kliniek met zo’n 1500 katten zijn er voldoende die af en toe haar hulp kunnen gebruiken.

Heb jij te maken met een kat die ongewenst gedrag vertoont en weet je eigenlijk niet zo goed wat je kunt doen om dit om te buigen? Zoek dan contact met Krista. Dit kan via mail (krista@uwdierenarts.online). Wil je eerst meer weten over Krista en haar services? Neem dan een kijkje op haar site.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *