Ons team blijft groeien

Ons team blijft groeien

met Geen reacties

Onze kliniek blijft met een snel tempo doorgroeien en omdat één van onze paraveterinairen nog zo’n drie en een halve maand zal blijven groeien (ze is zwanger) mogen we vanaf 1 augustus een nieuwe collega verwelkomen.

Paraveterinair Krista Sinke is geen onbekende in Lelystad. Ze heeft jaren ervaring in een andere kliniek en heeft haar eigen kattengedragspraktijk. We hopen met haar een fijne collega te hebben die ons zal helpen een katvriendelijke kliniek te worden. Krista heeft een berg ervaring aan de balie en zal voornamelijk daar haar werkzaamheden gaan uitvoeren.

Binnenkort worden er foto’s van Krista gemaakt en zodra deze er zijn, zal zij zich aan jullie voorstellen.

Paraveterinair Manuela is op dit moment ruim op de helft van haar zwangerschap en is midden november uitgerekend. Begin oktober zal zijn met zwangerschapsverlof gaan. Als alles goed gaat zal ze dan eind februari weer bij ons op de werkvloer zijn.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *