Ons favoriete… wandelgebied – deel 1

Ons favoriete… wandelgebied – deel 1

met Geen reacties

Wandelen doen we graag met onze honden. En het liefste op een plek waar je samen kunt genieten. Deze week delen we van een deel van ons team waar zij te vinden zijn en waarom ze daar graag komen. Volgende week volgt dan de rest van het team.

Dierenarts Anke loopt met haar vriend en leenhond Pip (van dierenarts Sander) het liefste in het hondenbos in Harderwijk. Pip kan daar lekker los lopen en spelen met de andere honden. In Lelystad loopt ze graag tussen de Landerijen en de A6, deels langs de Oostervaart. Er komen daar geen mountainbikers en hardlopers en dat is met Pip toch altijd wel fijn. Pip rent graag mee en niet iedereen kan dat waarderen.

Paraveterinair Celeste liep met haar hond graag in het bos of over de heide. Haar hond is vanaf het voorjaar van 2021 niet meer bij haar. De Veluwe is dan een uitgelezen plek. Wel even een ritje met de auto natuurlijk, maar altijd meer dan waard om te doen. Gelukkig kan Celeste haar gedachten verzetten met een andere hond. Zoals Mira, de hond van collega Manon, die mag regelmatig even logeren.

Kliniekassistente Elsa loopt heel erg graag in het Zuigerplasbos waar ze vlakbij woont. Een rondje om de plas, of een grotere wandeling, het kan allemaal. Maar ook het hondenstrand in Almere is een gewilde locatie om de honden te laten uitrazen. En zelf kan je er natuurlijk ook lekker uitwaaien.

Paraveterinair en manager Manon geniet met haar gezin en honden Mira en Danie altijd in de Soesterduinen. De open vlakte zorgt er voor dat ze haar viervoeters altijd kan zien en voorkomt dat de honden in de problemen komen omdat ze alle ruimte hebben. Het is wel pittig wandelen door het zand, maar dat is met iets doorzettingsvermogen goed te doen. Het Erkemeder hondenstrand in de zomer is natuurlijk altijd genieten. Vooral omdat je daar je honden het hele jaar los kan laten lopen. Maar favoriet op dit moment is het Strokelbos in Harderwijk. Het is redelijk dichtbij en in de herfst prachtig met alle kleuren.

Dierenarts Sander en zijn vrouw Rianne (paraveterinair en communicatiedeskundige in de kliniek) lopen met hun kinderen en hond Pip graag in de bossen van de Belgische Ardennen. Maar dat is niet voor een zaterdagmiddag te doen. De meeste wandelingen worden gemaakt in het Stiltebos in Lelystad. Een plek waar zo goed als niet wordt hardgelopen of wordt gefietst. Het is niet groot, maar voldoende voor een lekkere wandeling op de dag. Een andere fijne plek is zeker ook het Erkemeder hondenstrand bij Zeewolde.

Binnenkort verteld de rest van ons team waar zij graag wandelen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *