Ziekte

Ziekte

met 4 reacties

Deze én volgende week zal ons team in aangepaste vorm werkzaam zijn vanwege een Corona besmetting in ons team. Vorige week is één van onze teamleden positief getest. Hierop zijn alle collega’s die met haar samen hebben gewerkt thuis gebleven en op dag vijf getest. Alleen Sander is positief getest die dag.

In de kliniek zult u deze en aankomende week slechts één arts met één of twee paraveterinairen aan het werk zien. Gelukkig is er de mogelijkheid voor ons om vanuit huis te telefoneren en dus nemen veel van onze teamleden thuis de telefoon aan.

Voor onze cliënten is er geen gevaar geweest. Onze collega die vorige week positief testte heeft geen contact gehad met cliënten of hun dieren. Hetzelfde geldt voor Sander. Ook hij heeft geen klantcontact gehad de afgelopen dagen.

Het is een enorm vervelende start van onze nieuwe kliniek en we hoopten aankomende week op volledige kracht te kunnen werken. Helaas is dat nu niet mogelijk. Het kan zijn dat u gebeld wordt om een afspraak te verplaatsen naar een later tijdstip. We hopen hierin op uw medewerking en begrip.

4 Responses

 1. Maria
  | Beantwoorden

  Heel veel beterschap!

 2. Ellen van Gelder
  | Beantwoorden

  Beterschap!

 3. Mirjam van der Blom
  | Beantwoorden

  Inderdaad een vervelende start. Heel veel succes met de nieuwe kliniek en beterschap voor jullie collega’s met corona.

 4. Bert de Groot
  | Beantwoorden

  Hallo Dokter Sander,
  Van harte Beterschap, en ik ho0p U gauw weer te zien.
  Kat SUKI

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *